Elektrikli Minibüs

Geco servis  aracı ,  6  kişiye ve  260 kg  bagaja veya  engelli bir kişi ile birlikte 4 kişi + 1 tekerlekli sandalyeye kadar taşıma için ideal bir elektrikli araçtır .

N1 belgeli olup kamyonet ruhsatlı olarak şehir trafiğinde ve sokaklarda rahatlıkla dolaşım sağlayarak sessiz ve çevreci çözüm sunar. Atlı fayton yerine tercih edilebilir.

Geco, sınırlı trafik alanlarında, şehir merkezlerinde, yük köylerinde ve yeşil alanlarda eko-sürdürülebilir mobilite için yeni çözümler sunan çok amaçlı ve işlevsel bir elektrikli araçtır.

Geco elektrikli araçlar tamamen  İtalya’da üretildi, çevreye saygı duyuyor ve işiniz için geçerli bir müttefik

Altıgen yakalama 2ELEKTRİK:  Geco elektrikli bir araç olarak doğdu. Geleneksel bir yanma aracının dönüşümü değildir.

Altıgen yakalama 2EKOLOJİK:  Geco çevreye azami derecede dikkat eder: kirletmez, sessiz ve  % 97’den fazla geri dönüştürülebilir.

Altıgen yakalama 2TASARRUF:  Geco elektrikli mekiği kilometre başına maliyet, vergi ve sigorta maliyetlerini önemli ölçüde azaltmanıza olanak sağlar. Ana maliyetler aküler ve lastiklerdir. Tasarruf sağlanır.

Altıgen yakalama 2YÜKSEK OTONOMİ:  Geco,daha büyük kapasiteli piller sayesinde 87 Km’ye (ECE 101 testi) kadar bir menzile sahiptir. Boşaldıktan sonra, 24 saat kesintisiz çalışmayı garanti ederek birkaç dakika içinde değiştirilebilirler.

Altıgen yakalama 2KULLANIMI KOLAY:  Geco elektrikli mekik küçük boyutlara sahip – 1.200 x 4.000 mm. ve azaltılmış dönüş yarıçapı  , özellikle şehir merkezlerinde ve lojistik ve endüstriyel yapılarda dolaşım için uygun olmasını sağlar. Bu, yüksek performans sayesinde sundurmalarda kolayca çalışmanıza ve yokuş yukarı ve yokuş aşağı rotalarda bile kolayca hareket etmenize olanak tanır.

Altıgen yakalama 2KAPASİTE:  Geco,  6  kişiye artı  260 kg  bagaj veya  4 kişi + 1 tekerlekli sandalye taşıyabilir.

Altıgen yakalama 2ONAYLANMIŞ:  Geco elektrikli mekiği, insanların ve malların yolda taşınması için elektrikli araçların dolaşımına ilişkin Avrupa N1 onayına sahiptir.

Altıgen yakalama 2OPTİMİZASYON ELEKTRONİĞİ:  Geco, enerji tüketimini optimize eden  ve uygun sürüş stillerini destekleyendahili elektroniklere sahiptir.