Çift Kabin Elektrikli Belediye Hizmet Aracı N1 Kamyonet

Bremach, aynı zamanda hem malzemelerin hem de iş gruplarının taşınması için elektrikli taşımacılık sektöründe kullanılabilecek olan bir çözüm üretmek istedi. Bu nedenle 3 noktalı koltuk kemerleri olan 5 koltuklu ve yol sirkülasyonu için N1 tip onaylı olan Bremach çift sürücü yeri olan elektrik cihazlarını geliştirdi. Kabin içerisinde Klima ve ısıtma mevcut olup, konforlu bir sürüş sağlar.

Bremach tek bir şarj ile yaklaşık 200 Km yolculuk için tasarlanmıştır. Pratik bir konu olarak, BEV T-REX’in ticari sürücüleri ve operatörleri, araç uygulamasına göre 75 ila 150 km arasında bir menzile sahip olacak.

Bir BEV T-REX üzerinde düzenli olarak 100 milden fazla olan bu aralık, 100kW’lık gelişmiş lityum iyon demir pillerin mümkün olduğu kadar büyük bir pakettir. T-REX’iniz (ortalama 10.000 GVWR’den fazla olmayan), nispeten “hafif” orta hizmet kamyonu (özellikle çerçevesinin 6TON taşıma kapasitesi göz önüne alındığında ) aşağıdakileri yöneten en gelişmiş akü yönetim sistemi ( BMS ) Dünyanın en güçlü ve verimli EV motorlarından birisidir.
Aracımız Bremach 4×4 çeker, çift kabin, 5 kişilik kabin, lüks kabin donanımı, klima vb. yüksek şase. Elektrikli lityum iyon bataryalı 300 km’ye kadar uzun kesintisiz menzil sağlar. USA ve EU karayolları belgelidir.