Gianni Ferrari GTM +

Hazne
GTM + Elektrik
54V
7,8
4,2
2WD
80
280

Orta montaj 80 cm biçme güvertesi, 280 lt kapasiteli çim tutucu, şanzıman ve PTO tamamen elektriklidir.

Toplam kurulu gücü 4,2 kW (motor gücü 14Hp’ye eşit), GTM + Elektriğin çim toplama işleminde yüksek verimlilik ve mükemmel performans sunmasını sağlar .
İletim ve Elektrikli PTO, emisyonların ortadan kaldırılması sayesinde çevreye saygılı ve aynı zamanda 50dB eşiği altında gürültünün azaltılması yoluyla gürültü kirliliğinin azaltılması ile ilgili ifadelerin eş anlamlılarıdır .

GTM + Elektrik , küçük boyutu sayesinde her yere gider . Şu ana kadar müteahhitlerin veya özel kullanıcıların yeşil bakım için herhangi bir ekipman kullanamadığı bir zamanda (sabah / akşam geç saatlerde) kullanılabilir. “Gianni Ferrari” tarafından sunulan bu yeni model, 1000 V tam şarj sağlayan 6 V’lık 54 V’lık akü paketi sunuyor ; -10 ° ile + 60 ° derece arası çalışma aralığı ve çim koşullarına bağlı olarak 6/8 çalışma saati pil ömrü sunar .
Bu yenilikçi model, zor ve kapalı alanlarda bile olağanüstü performansa sahip kompakt bir makineye ihtiyaç duyan yerli ve profesyonel kullanıcıların tarafından kullanılması önerilir.

   

Gösterge Paneli

– Işık düğmesi.
– PTO düğmesi.
– Yuvarlak Ekran 1.8 ”Ekran
kullanıcının işlemler sırasında şarj seviyesini kontrol etmesini sağlar; Pillerin durumu, şarj olurken de kontrol edilebilir, problem durumunda hata mesajları görüntülenir.

Hız seçim anahtarı

– “ Tavşan ” konumunda, 10 km/s ileri hız için tam avantaj sağlar.
– “ Kaplumbağa ” konumunda, bıçakları kullanırken yavaş bir hız ve ideal bir kesim sağlar.