Elektrikli Belden Kırmalı Vakumlu Yol Süpürme Aracı

Elektrikli Belden Kırmalı Vakumlu Yol Süpürme Aracı özel entegre yapılı şasiye sahip kompakt süpürücüdür. Vakumlu cadde ve sokak süpürücüsünün teknik performansı benzer ürünlere göre çok daha yüksektir. Bütün operasyon mekanik yapı, elektrik ve hidrolik sisteminin koordinasyonu ile sağlanır.

Ön ve arka tarafları panoramik cam yapısıyla ayarlanmış olup iş kalitesini oldukça yukarı çeker. Çalışma genişliği oldukça yüksektir ve çalışma anında size asla kör nokta bırakmaz. Kabindeki panoramik cam bir solar film ile kaplıdır ve bu yaz aylarında size yalıtım sağlamaktadır, ayrıca cama gelebilecek herhangi bir objede kırılma ihtimalini oldukça düşürmektedir.

Sıfır Emisyon: Lityum batarya paketinden BMS yönetim kontrolü ile iş stabilizenizi garanti altına alın

Güvenli ve Stabil: Yürüyen aksam parçaları dünyanın alanında önde gelen markalarına ürettirilmiş olup sürüş güvenliği sağlar.

Yüksekten boşaltma: Çöpün damper modu kendini yüksekten boşaltmaya olanak tanır. Bu boşaltımı daha temiz ve çabuk kılar. Ayrıca rüzgardan koruyan tasarımı sayesinde boşaltım esnasında etrafa toz saçmayı engeller. İki tip çöp boşaltma komut butonuna sahiptir: Uzaktan kumanda ve damper üzerindeki buton. Uzaktan kumanda ile operasyonunuza 15 metre kadar mesafeden devam edebilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ölçüler (UxExY) : mm 3500 x 1190 x 2130 mm

Dingiller arası mesafe: 1465 mm

Minimum yerden yükseklik: 100 mm

Minimum Dönüş Çapı: 2600 mm

Maksimum Toplam Ağırlık: 2240 Kg

Yüksüz Araç Ağırlığı: 1610 Kg

Su tankı hacmi : 200 Litre

Çöp kovası hacmi: 1250 Litre

Temizlik genişliği: 1100-1800 mm

Çalışma hızı: 0-10 km/s

Maks Hız: 18 km/s

Maks vakum yoğunluğu: 2 g/m3

Durmadan çalışma süresi: 8 saatten fazla

Maks tırmanma eğimi: 20%

Batarya Tipi: 48V 606Ah Lityum demir fosfat düşük ısılı batarya