Model / Code RA 505IBC
Temizleme kapasitesi ( m2/h ) 2.100
Kirli Su Depo Hacmi (lt) 56
Temiz Su Depo Hacmi (lt) 55
Vakum Genişliği (cm) 88
Fırça Çapı (cm) 51
Fırça Basıncı (kg) 48
Fırça Sayısı (ad) 1
Batarya Şarj Cihazı Dahili
Üretim Yeri İSVİÇRE

İsviçre Cleanfix firmasının üretmiş olduğu RA 505 IBCT modellerinde, tekerden hareketi sağlayan ilave bir sürüş motoru mevcuttur. Makinanın hız ayarı bu sayede yapılabilmektedir. RA 505 IBC modelleri ise, fırça dönüş gücü ile makian hareket eder, tekerlere ilave olarak hareketi sağlayan bir sürüş motoru bulunmamaktadır.

Akülü sert zemin temizlik makinası kablo dolaşımını gerektirmeyen, büyük depoları sayesinde geniş alanları kısa sürede fırça ile yıkayarak temizleyen ve aynı anda da kirli suyu bünyesindeki deposuna toplayan ideal makinelerdir.

Tek ama geniş fırçası ve geniş su toplama sistemi sayesinde zamandan ve personelden tasarruf sağlar. Hastane, oto servisleri, iş merkezleri, marketlerin zeminlerindeki fayans, beton, ovc kaplama, mermer, granit gibi yüzeyleri fırçalayarak yıkar,aynı anda da kirli suyu emerek toplar temiz ve hijyen sağlar.

Önemli : Bataryalı model temizlik makinelerinde bataryaların tam şarj, tam deşarj olmalarına özellikle dikkat edilmelidir. Aksi halde bataryanın kullanım ömründe azalmalara sebebiyet vermektedir.