Dizel Vakumlu Cadde Süpürme Aracı

Dizel Vakumlu Cadde Süpürme Aracı CHD 5031 TSL çok fonksiyonlu araç olup, özel şasi yapısına sahip tam hidrolik çok fonksiyonlu bir süpürme aracıdır. Çoklu fonksiyonlara; kar küreme, tuzlama, sokak sulama gibi özelliklerine  sadece aparat değişiklikleriyle yapabilirsiniz.

Dizel Vakumlu Cadde Süpürme Aracı CHD 5031 TSL dizel motordan güç alarak çalışır ve bütün operasyonlarını mekanik yapı, elektronik kontrol sistemi ve hidrolik sisteminden gerçekleştirir. Sokaklar, meydanlar, caddeler, park bahçeler, pazar alanları ve kamu alanlarının temizliği için gereken hizmeti sunmaya hazırdır. 4 çeker özelliği sayesinde karla mücadele de üstün başarı sağlar.

   

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ölçüler: 3665x1220x2170 mm

Dingil Aralığı: 1415 mm

Minimum dönüş açısı: 5700 mm

Maksimum Ağırlık: 2700 kg

Boş Ağırlık: 1970 kg

Su Tankı Hacmi: 150 Litre

Çöp Tankı Hacmi: 1250 Litre 

Süpürme Genişliği: 2150 mm

Çalışma Hızı: 0-10 km/s

Maksimum Hız: 30 km/s

Vakum Ağzı: 120 mm

Motor Modeli: Perkins 403D-11 / Kubota D1105

Dizel Vakumlu Süpürme Aracımızın çöp haznesi yüksek kalite paslanmaz çelikten üretilmiş olup paslanmaz ve güçlüdür.

Sürücü kabini CD player, renkli LCD monitör, klima ve kaloriferle donatılmış olup şoföre kaliteli sürüş bölgesi yaratır.

Esnek manevra kabiliyetine sahip olup küçük boyutlara sahip olması sayesinde dar alanlarda rahatlıkla operasyon yapabilir. Yol süpürücü ayrıca panoramik ön cama sahip olduğu için geniş görüş açısı sayesinde kaliteli operasyonu garanti eder.

Dizel Vakumlu Süpürme Aracı elektronik araç yönetim sistemine sahiptir. Ekipman durumu monitörleri, sinyal tertibatı ve ekstraları sayesinde araç tek tuştan operasyon yapabilir. Üst seviye kendini boşaltabilen kirli tankı operatörün çalışma yükünü azaltır.

Temizlik fonksiyonu, üçüncü fırça özelliği ve kar küreme gibi özellikleri sayesinde sadece ön fonksiyon aparatını değiştirerek bütün zemin operasyonlarına tek makine ile hakim olun.