Hako CityMaster 2000 Süpürme Aracı

Citymaster 2000 size, değişik çalışma ortamları için, tatmin edici çözümler sunmaktadır. Talepler için özenli biçilmiş gibidir. Fonksiyon genişletme imkanları ile, örneğin kış hizmet paketi.

3 veya 5 fırça sistemi yer yıkama ve vakumlama sistemi Yıkama eni: 1200-1320 mm arasında Su tank kapasitesi: yaklaşık 500 lt Pazar yeri, petrol atığı, kaldırım yıkama, otopark yıkama vb gibi sert zemin alanlarının yıkanması için kullanılmaktadır. Opsiyonel: Ses yalıtım paketi, bu sayede Citymaster 2000’nin Ses oranı 2100-2250 U/min EN 11201 Stadardına göre 75 dB(A) inebilmektedir. Böylelikle gece de uygulama yapabilmektedir.

Citymaster 2000 tüm yıl kullanım için tasarlanmıştır ve uygulama ve gidiş konforunda yeni Ölçüm kriterleri oluşturmaktadır.

  •  Soğuk günler için seri üretim Ön cam ısıtma sistemi ile veya çalışma esnasında kullanılabilen dört teker direksiyon sistemi ile ve daha çok ekstraları ile Citymaster 2000 boş dilek bırakmamaktadır.
  • alanlarda olduğu gibi açık geniş alanlardada uzun çalışma süreleri sağlamaktadır ve böylelikle efektifliğini artırmaktadır.
  •  Opsiyonel Kış hizmet hazırlık paketi ile CM 2000, Kar küreği ve tuz veya kuru madde (800l tank volüm) dağıtıcı ile donatılınca gerekli olan tüm kış hizmetini yapabilmektedir.
  •  Mükemmel görüş açısına sahip ses yalıtımlı, iki kişilik konfor kabinli. Yüksekliği ve eğilimi ayarlanabilen direksiyon direği. Kullanım Stikleri yorulmadan kullanabilmek için avuç destek yeri.
  •  Ayarlanabilen kalorifer Fanlı. Klima opsiyonel.
  • Seri üretim su dolaşım sistemi ile vakum ağzında toz oluşumunu engellemek için, aşırı tozlu ortamda fırçalarda bulunan uclarda ve vakum bölümünde su püskürterek yine toz oluşumunu engellemek.
  •  Kolay temizlenebilen kir toplama haznesi