Gianni Ferrari GTR 160-200

160
16/12
2
2WD
112
280
200 *
20/15
2
2WD
112
280

Gianni Ferrari GTR

Gianni Ferrari GTR, son derece basit kullanımı profesyonel performansla birleştiren ve çevik, kompakt bir makineye ihtiyaç duyan hevesli emlak sahiplerine ve müteahhitlere hitap eden bir ön biçme makinesidir.
                   

Motor

GTR, endüstriyel uygulamalar ve dolayısıyla en zorlu çalışma koşullarında bile yüksek performans için tasarlanan, 16 ve 20 beygirlik ticari 2-motorlu benzinli motorlarla desteklenmektedir. Motorlar, düşük titreşim, düşük emisyon ve daha iyi yakıt tasarrufu için bir dizi ileri teknolojiye ve Üst Baş Valfler (OHV) gibi entegre bileşenlere sahiptir. İkili hava filtresi ve yağ filtreli basınçlı yağlama sistemi motoru korurken çalışma ömrünü uzatır. 19 litrelik büyük yakıt deposu, yakıt doldurmadan daha uzun çalışma sürelerine izin verir ve uygun bir yakıt seviyesi göstergesi ile donatılmıştır.

Hidrostatik şanzıman

Tekerleklere güç aktarımı, yüksek torklu güçlü bir hidrostatik transaks üzerinden elde edilir. Transaks, zaman içerisinde aktarım güvenilirliğini garanti eden hidrolik yağ filtreleme sistemine sahiptir. Güçlü 25mm akslar, kolay lastik bakımı için 4 cıvatalı jantlı flanşlı göbeklere geçer. Tek bir hızlı ve sezgisel pedal, kullanımda maksimum basitlik için ileri ve geri yönlerini kontrol eder ve bir sönümleyici yön değiştirirken veya fren yaparken bile yumuşak bir sürüş hissi sağlar. Geniş lastikler mükemmel kavrama sağlar ve çimlerde hafiftir. İki karşı ağırlık yayı, sürücünün daha iyi kavrama ve verimi için kesme tablasının ağırlığının bir kısmını tahrik tekerleklerine aktarır. Çelik bir karter koruması, transaks, debriyaj ve diğer parçaların kaldırım taşlarına, kayalara ve köklere çarpmasını önler.

Manevra Kabiliyeti
Direksiyon hafif ve hassastır. Güçlü ve sağlam direksiyon mekanizması, arka tekerleklere sürtünmeli bağlantıya sahip kremayer tiptedir. Arka tekerleklerin yönlendirilmesi, çok dar bir dönüş yarıçapı ile daha kolay manevra sağlar, bu da GTR’yi dikkatli ve çevik hale getirir, bitirme ihtiyacını azaltır ve dolayısıyla çim biçme süresini azaltır. Akslardaki düşük ağırlık merkezi ve ağırlık dağılımı daha fazla sürüş konforu sağlar. Gerçekten hoş ve basit bir sürüş deneyimi! Arka salınımlı aks, bilyalı yataklarda döner ve maksimum sağlamlık için tek blok, preslenmiş çelikten imal edilmiştir.

Gianni Ferrari GTR’lerin kullanımı kolaydır
Gianni Ferrari GTR serisi, kullanımı kolay, yüksek verimlilik özellikleri ve üstün kesme ve toplama performanslarıyla donatılmış kompakt makinelerdir.