Hako CityMaster 2000 Süpürme Aracı

Hako CityMaster 2000 Süpürme Aracı

Citymaster 2000 size, değişik çalışma ortamları için, tatmin edici çözümler sunmaktadır. Talepler için özenli biçilmiş gibidir. Fonksiyon genişletme imkanları ile, örneğin kış hizmet paketi.

3 veya 5 fırça sistemi yer yıkama ve vakumlama sistemi Yıkama eni: 1200-1320 mm arasında Su tank kapasitesi: yaklaşık 500 lt Pazar yeri, petrol atığı, kaldırım yıkama, otopark yıkama vb gibi sert zemin alanlarının yıkanması için kullanılmaktadır. Opsiyonel: Ses yalıtım paketi, bu sayede Citymaster 2000’nin Ses oranı 2100-2250 U/min EN 11201 Stadardına göre 75 dB(A) inebilmektedir. Böylelikle gece de uygulama yapabilmektedir.

Citymaster 2000 tüm yıl kullanım için tasarlanmıştır ve uygulama ve gidiş konforunda yeni Ölçüm kriterleri oluşturmaktadır.

  •  Soğuk günler için seri üretim Ön cam ısıtma sistemi ile veya çalışma esnasında kullanılabilen dört teker direksiyon sistemi ile ve daha çok ekstraları ile Citymaster 2000 boş dilek bırakmamaktadır.
  • alanlarda olduğu gibi açık geniş alanlardada uzun çalışma süreleri sağlamaktadır ve böylelikle efektifliğini artırmaktadır.
  •  Opsiyonel Kış hizmet hazırlık paketi ile CM 2000, Kar küreği ve tuz veya kuru madde (800l tank volüm) dağıtıcı ile donatılınca gerekli olan tüm kış hizmetini yapabilmektedir.
  •  Mükemmel görüş açısına sahip ses yalıtımlı, iki kişilik konfor kabinli. Yüksekliği ve eğilimi ayarlanabilen direksiyon direği. Kullanım Stikleri yorulmadan kullanabilmek için avuç destek yeri.
  •  Ayarlanabilen kalorifer Fanlı. Klima opsiyonel.
  • Seri üretim su dolaşım sistemi ile vakum ağzında toz oluşumunu engellemek için, aşırı tozlu ortamda fırçalarda bulunan uclarda ve vakum bölümünde su püskürterek yine toz oluşumunu engellemek.
  •  Kolay temizlenebilen kir toplama haznesi